Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сліпони жіночі чорно-синього кольору р.38 206730S
Країна виробник: Україна
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид взуття | Мокасини |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 357 ₴





