Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча поло червоного кольору з принтом р.XL 206301S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 73 см |
| Довжина рукава (см) | 21 см |
| Ширина по плечах (см) | 46 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон (см) | 53 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 244 ₴





