Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка жіноча демісезонна м'ятного кольору р.S 206037S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 67 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 75 см |
| Напівобхват талії (см) | 59 см |
| Напівобхват стегон (см) | 63 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Капюшон | Вшитий |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |
- Ціна: 1 294 ₴





