
Спортивний костюм жіночий синього кольору з принтом р.M 204902S
785 ₴
- Немає в наявності
- Код: 204902_!327655_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий синього кольору з принтом р.M 204902S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 59 см |
| Напівобхват стегон (см) | 52 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 65 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 94 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Колір | Синій |
| Склад | 70% коттон, 28% поліестер, 2% еластан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стиль | Повсякденний |
| Капюшон | Вшитий |
| Підлога | Жіночий |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Розмір | M |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 785 ₴




