Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти чоловічі батальні чорного кольору р.XL 204555S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 68 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 27 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 52 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гумка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 405 ₴





