Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий однотонний помаранчевого кольору р.56 204700S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 56 |
| Відповідає розміру | 56 |
| Напівобхват грудей (см) | 68 см |
| Довжина виробу (см) | 85 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Ширина по плечах (см) | 48 см |
| Напівобхват талії (см) | 64 см |
| Напівобхват стегон (см) | 73 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 95% поліестер, 5% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піджак |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 50 |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
- Ціна: 567 ₴





