Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки жіночі жовтого кольору р.38 204344S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підборів (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Гачки |
| Матеріал верху | Лакова шкіра штучна |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 550 ₴





