Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча однотонна чорного кольору р.S 204065S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Довжина рукава (см) | 17 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 44 см |
| Напівобхват стегон (см) | 44 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 90% коттон, 10% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | S |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 324 ₴





