Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча батальна чорного кольору р.M 204005S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 52-54 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 36 см |
| Напівобхват грудей (см) | 59 см |
| Довжина виробу (см) | 76 см |
| Напівобхват талії (см) | 57 см |
| Напівобхват стегон (см) | 59 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 292 ₴





