Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси дитячі черного кольору р.28/29 203836S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 28/29 |
| Відповідає розміру | 29 |
| Довжина устілки (см) | 18,2 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Крокси |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 28/29 |
- Ціна: 292 ₴





