Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сабо жіночі коричневого кольору р.36/37 203716S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
Невеличкі дефекти.
| Розмір жіночого взуття | 36/37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 4 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 269 ₴





