Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кеди дитячі для хлопчика сірого кольору текстильні р.25 203655S
Країна виробник: Україна
Виробник: XIFA
Категорія: Для дітей
Залишки клею.
| Розмір дитячих взуття | 25 |
| Відповідає розміру | 23,5 |
| Довжина устілки (см) | 14,7 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xifa |
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кеди |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Розмір | 21'' |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 422 ₴





