Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сандалі чоловічі бежевого кольору р.41 203608S
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид взуття | Сандалі |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 615 ₴





