-40%


Кофта дитяча для дівчинки сірого кольору р.104-110 203363S
324 ₴
194 ₴
- В наявності
- Код: 203363_!321085_104-110
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта дитяча для дівчинки сірого кольору р.104-110 203363S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 104-110 |
| Відповідає розміру | 104 |
| Напівобхват грудей (см) | 29 см |
| Довжина виробу (см) | 44 см |
| Довжина рукава (см) | 14 см |
| Ширина по плечах (см) | 24 см |
| Напівобхват талії (см) | 29 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Стать | Для дівчаток |
| Сезон | Зима |
| Склад | 100% акрил |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 194 ₴





