Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний світло-рожевого кольору р.M 203348S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 38 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват талії (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 7 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 33 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Топ |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Шорти |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Рубчик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Топ |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Топ; Шорти |
| Низ виробу | Шорти |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | XS |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 309 ₴





