Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий бежевого кольору р.42 203226S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 62 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піджак |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 42 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 389 ₴





