Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини чоловічі чорного кольору р.43 202817S
Країна виробник: Україна
Виробник: Kylie Crazy
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина устілки (см) | 28,2 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kylie crazy |
| Вид взуття | Мокасини |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Мокасини |
| Категорія | Для чоловіків |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 42 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 664 ₴





