Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сліпони чоловічі чорного кольору р.42 180349S
Країна виробник: Україна
Виробник: NASITE
Категорія: Для чоловіків
Мокасини можуть бути з нашивкою (лейбою) або без неї.
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nasite |
| Вид взуття | Сліпони |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Сітка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 479 ₴





