Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини жіночі жовтого кольору текстиль р.38 202122S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 485 ₴





