Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки для дівчинки білого кольору р.30 202059S
Країна виробник: Україна
Виробник: Yalike
Категорія: Для дітей
| Розмір | 30 |
| Відповідає розміру | 31,5 |
| Довжина устілки (см) | 20 см |
| Повнота ноги (см) | 5,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yalike |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 29 |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 389 ₴





