
Спортивні штани жіночі напівбатальні бежевого кольору р.3XL/4XL 201085S
422 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивні штани жіночі напівбатальні бежевого кольору р.3XL/4XL 201085S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL/4XL |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 60 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XL/2XL |
- Ціна: 422 ₴




