Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча червоного кольору р.38 198860S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 85 см |
| Довжина рукава (см) | 39 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
| Напівобхват талії (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон (см) | 59 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 38 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 292 ₴





