Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта жіноча сірого кольору р.M 199416S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват грудей (см) | 61 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Довжина рукава (см) | 50 см |
| Напівобхват талії (см) | 61 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% котон 20% віскоза 20% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 324 ₴





