Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси дитячі темно-сірого кольору р.30/31 166753S
Країна виробник: Україна
Виробник: Venta
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 30/31 |
| Відповідає розміру | 31,5 |
| Довжина устілки (см) | 20 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Вид взуття | Крокси |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Крокси |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал верху | Піна |
| Підлога | Для дівчаток. Для хлопчиків |
| Розмір | 24/25 |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 292 ₴







