Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі для хлопчика текстильні сірого кольору р.30 197293S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 30 |
| Відповідає розміру | 28,5 |
| Довжина устілки (см) | 18 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 27 |
- Ціна: 519 ₴





