Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Пінетки дитячі для хлопчика синього кольору р.13 196148S
Країна виробник: Україна
| Розмір дитячих взуття | 13 |
| Відповідає розміру | 74см-80см |
| Довжина устілки (см) | 13 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал верху | Трикотаж |
| Стать | Для хлопчиків |
| Склад | Павлоград |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Пинетки |
| Застібка | Липучка |
| Розмір | 13 |
- Ціна: 309 ₴





