Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Светр чоловічий однотонний коричневого кольору р.M 194034S
Країна виробник: Україна
Виробник: Pamuk
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 41 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pamuk |
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Акрил |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | M |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Склад | 100% акрил |
- Ціна: 454 ₴





