Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси чоловічі однотонні синього кольору р.30 192355S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 30 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 40 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 24 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Гудзики |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Всесезонний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 31 |
| Склад | 85% бавовна, 15% поліестер |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 939 ₴





