-40%


Костюм жіночий червоного кольору з принтом р.36 192608S
794 ₴
476 ₴
- Готово до відправки
- Код: 192608_!273107_36
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий червоного кольору з принтом р.36 192608S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Ширина по плечах (см) | 39 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 46 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 64 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 93 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Жакет |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Склад | 95% полиэстер, 5% лайкра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Костюмка |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 476 ₴




