Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Худі дитяче фіолетового кольору з капюшоном р.140 189625S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 140 |
| Відповідає розміру | 128 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Довжина рукава (см) | 44 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 39 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Худі |
| Склад | 100% бавовна |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Категорія | Для дітей |
| Підлога | Для хлопчиків; Для дівчаток |
| Розмір | 140 |
| Зріст | 128 |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Тип тканини | Гіпюр |
- Ціна: 437 ₴





