Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі чоловічі синього кольору р.43 191191S
Країна виробник: Україна
Виробник: Yalasou
Категорія: Для чоловіків
Зверніть увагу!
В цій моделі носок завужений, заміри зроблені по всій довжині устілки.
Розбіжність приблизно 1-1,5 см.
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Відповідає розміру | 42,5 |
| Довжина устілки (см) | 27,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підборів (см) | 3 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yalasou |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 567 ₴





