Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Жилетка жіноча світло-рожевого кольору р.M 189242S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 31 см |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Безрукавка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 1 069 ₴





