Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани чоловічі коричневого кольору р.29 187814S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 29 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 51 см |
| Посадка (см) | 23 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 79 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 102 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Застібка | Гудзики |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Всесезонний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір | 27 |
| Склад | 100% коттон |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 584 ₴





