Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка чоловіча сірого кольору в клітинку р.M 187992S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
| Довжина рукава (см) | 68 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 309 ₴





