Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак дитячий джинсовий блакитного кольору р.130 185955S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 130 |
| Відповідає розміру | 128 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 44 см |
| Довжина рукава (см) | 36 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Піджак |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Наявність кишень | Так |
| Силует | Прямий |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Розмір | 130 |
| Зріст | 128 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Демісезон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
- Ціна: 405 ₴






