Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі світло-фіолетового кольору р.41 186822S
Країна виробник: Україна
| Розмір жіночого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шльопанці |
| Матеріал верху | EVA |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 235 ₴





