-40%


Нічна сорочка напівбатальна жіноча білого кольору з квітковим принтом р.52 186986S
427 ₴
256 ₴
- Готово до відправки
- Код: 186986_!251407_52
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Нічна сорочка напівбатальна жіноча білого кольору з квітковим принтом р.52 186986S
Країна виробник: Україна
Виробник: ZIYO-M
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52 |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 110 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
| Напівобхват талії (см) | 66 см |
| Напівобхват стегон (см) | 68 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZIYO-M |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 256 ₴




