Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси чоловічі чорного кольору р.42 165353S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Обхват гомілки (см) | 4 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreamstan |
| Вид взуття | Крокси |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 430 ₴





