Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Галоші дитячі на флісі чорного кольору р.34 185349S
Країна виробник: Україна
Виробник: Soloveiko
| Розмір дитячих взуття | 34 |
| Відповідає розміру | 34 |
| Довжина устілки (см) | 21,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 454 ₴





