
Костюм домашній жіночий напівбатальний бірюзового кольору з принтом р.52 185734S
612 ₴
- Немає в наявності
- Код: 185734_!247059_52
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм домашній жіночий напівбатальний бірюзового кольору з принтом р.52 185734S
Країна виробник: Україна
Виробник: Elephant
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52 |
| Відповідає розміру | 50 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 74 см |
| Довжина рукава (см) | 18 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 46 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 75 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELEPHANT |
| Вид виробу | Костюм |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52 |
- Ціна: 612 ₴




