
Костюм дитячий велюровий для дівчинки темно-синього кольору р.164 183324S
292 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм дитячий велюровий для дівчинки темно-синього кольору р.164 183324S
Країна виробник: Україна
Виробник: Lussy
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 164 |
| Відповідає розміру | 164 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 44 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Велюр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 152 |
- Ціна: 292 ₴




