
Блуза підліткова для дівчинки персикового кольору р.L 183152S
195 ₴
- Немає в наявності
- Код: 183152_!238782_L
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Блуза підліткова для дівчинки персикового кольору р.L 183152S
Країна виробник: Україна
Виробник: Elegant
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 146 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 54 см |
| Довжина рукава (см) | 53 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Довжина рукава | Довгий |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 195 ₴




