Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня дитяча для дівчинки червоного кольору р.3XL 182530S
Країна виробник: Україна
Виробник: Elegant
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 152 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 80 см |
| Довжина рукава (см) | 44 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вид виробу | Сукні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 2XL |
| Зріст | 152 (34 р) |
| Властивості тканини | Не еластичний |
- Ціна: 235 ₴





