Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча темно-сірого кольору р.44-46 183570S
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 107 см |
| Ширина по плечах (см) | 26 см |
| Напівобхват талії (см) | 40 см |
| Напівобхват стегон (см) | 47 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Сезон | Літо |
| Склад | 90% коттон, 10% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
- Ціна: 300 ₴





