Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки жіночі білого кольору р.38 182492S
Країна виробник: Україна
Виробник: Saimaoji
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saimaoji |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Гумка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 292 ₴





