Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Світшот чоловічий червоного кольору р.48 182180S
Країна виробник: Україна
Виробник: MSD
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 80 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSD |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Червоний |
| Вид толстовок | Світшот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 70% бавовна, 30% поліестер |
- Ціна: 360 ₴





