Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: В`єтнамки чоловічі сірого кольору р.41 181952S
Країна виробник: Україна
Виробник: Soloveiko
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 39 |
| Довжина устілки (см) | 25 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | В'єтнамки |
| Матеріал верху | Гума |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 194 ₴





