
Майка жіноча чорного кольору р.42-44 181118S
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 181118_!229545_42-44
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Майка жіноча чорного кольору р.42-44 181118S
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 28 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Майка |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Напис |
- Ціна: 130 ₴




