Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча рожевого кольору р.M 180939S
Країна виробник: Україна
Виробник: Exclusive
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 47 см |
| Довжина рукава (см) | 15 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 95% коттон, 5% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Напис |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | M |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 195 ₴





