Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Бомбер чоловічий бежевий замшевий р.S 150676S
Країна виробник: Україна
Виробник: Soloveiko
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид куртки | Коротка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Бомбер |
| Вид утеплювача | Поліестер |
| Категорія | Для чоловіків |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Виробник | Soloveiko |
| Розмір | S |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Склад | 65% поліестер, 35% бавовна |
| Тип тканини | Полиэстер; Замша |
- Ціна: 550 ₴








